Project Description

EFEKTYWNE PROWADZENIE SPOTKAŃ

Szkolenia

 

Proponowane szkolenie praktycznie przygotowuje uczestników do samodzielnego i swobodnego prowadzenia spotkań. Uczy także wykorzystywania elementów pracy warsztatowej ? aktywizujących odbiorców i uatrakcyjniających sam przekaz.

W trakcie szkolenia uczestnicy:

  • od początku przygotowują i prowadzą fragmenty prezentacji czy moderacji dyskusji, które są nagrywane na kamerę video (opcja) i analizowane.
  • następnie sugestie trenerów prowadzących, zawodowego aktora (opcja), feedback ze strony pozostałych uczestników i stopniowo przekazywana wiedza merytoryczna pozwalają uczestnikom na bieżące wprowadzanie i przećwiczenie istotnych modyfikacji.
  • zaś elementem zamykającym szkolenie są powtórne prezentacje pozwalające osobom ocenić efektywność wprowadzonych zmian.

Kiedy warto korzystać z usługi:

  • Realizowane przez pracowników zadania wiążą się z koniecznością prowadzenia spotkań/prezentacji, jednocześnie audyt kompetencyjny wskazuje na potrzebę doskonalenia umiejętności prezentacyjnych i autoprezentacyjnych
  • W organizacji planowane są warsztaty wewnętrzne, których celem jest transfer wiedzy pomiędzy różnymi działami/pracownikami w organizacji

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej nt. tej usługi napisz do nas korzystając z formularza kontaktowego bądź skontaktuj się z jednym z naszych konsultantów.

Formularz kontaktowy

Konsultanci odpowiedzialni za realizację tej usługi:

  • Katarzyna Brachowska – Przeniosło