Zmiany na rynku pracy – zarządzanie nowymi pokoleniami pracowników

Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, null given in /usr/home/Navigo2024grupa/domains/navigogrupa.com/public_html/wp-content/plugins/fusion-core/shortcodes/class-button.php on line 52

ZMIANY NA RYNKU PRACY – ZARZĄDZANIE NOWYMI POKOLENIAMI PRACOWNIKÓW

Rozwój menedżera

 

Szkolenie pomaga menedżerom poznać mechanizm zmiany pokoleniowej na rynku pracy i określić  skuteczne formy zarządzania adekwatne dla  różnych generacji pracowników  (tzw. Iksów i Igreków).

Zajęcia pozwalają uczestnikom:

  • Zdefiniować kluczowe różnice w stylu funkcjonowania zawodowego pomiędzy Iksami i Igrekami.
  • Określić przewagi konkurencyjne różnych pokoleń.
  • Określić ?momenty krytyczne? w relacjach przedstawicieli różnych pokoleń pracowników, zagrażające utrzymaniu wartościowych osób w organizacji.
  • Wypracować metody budowania pozytywnych relacji, a także wymiany wiedzy i doświadczenia pomiędzy osobami reprezentującymi różne generacje w organizacji.
  • Zweryfikować własny styl zarządzania (w zakresie kluczowych kompetencji menadżerskich), pod kątem dostosowania do zmian zachodzących na rynku pracy.

 

W trakcie zajęć analizowane są przygotowane studia przypadków, stanowiące podstawę do wypracowania konkretnych rozwiązań, możliwych do bezpośredniego zastosowania w realiach zawodowych uczestników.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej nt. tej usługi napisz do nas korzystając z formularza kontaktowego bądź skontaktuj się z jednym z naszych konsultantów.

Formularz kontaktowy

Konsultanci odpowiedzialni za realizację tej usługi:

  • Katarzyna Brachowska – Przeniosło