Zatrzymywanie pracowników w Organizacji

Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, null given in /usr/home/Navigo2024grupa/domains/navigogrupa.com/public_html/wp-content/plugins/fusion-core/shortcodes/class-button.php on line 52

ZATRZYMYWANIE PRACOWNIKÓW W ORGANIZACJI

Rozwój menedżera

 

Celem szkolenia jest

przygotowanie menedżerów do zapobiegania odejściom pracowników oraz kształcenie umiejętności  konstruktywnego postępowania w tego typu sytuacjach.

Podczas zajęć trenerzy wraz z uczestnikami określają powody odejść pracowników z konkretnej Organizacji. Przekazana zostaje wiedza na temat sposobów zapobiegania odejściom pracowników ? co może zrobić bezpośredni menedżer, jakie działania można podjąć w skali całej Organizacji.

Menedżerowie dowiadują się, jak reagować, gdy pracownik komunikuje chęć odejścia, a także ćwiczą prowadzenie exit interview.

W programie zajęć uwzględniono blok dotyczący motywowania i wpierania rozwoju pracowników. Podczas szkolenia trenerzy przekażą wiedzę na temat czynników determinujących rozwój karier pracowników, m.in co obecnie szczególnie wpływa na określone decyzje zawodowe pracowników.

Ponadto opracowywana jest lista argumentów (materialne, niematerialne), jakie mogą przekonać pracowników do pozostania w organizacji.

 Informujemy, że istnieje możliwość dostosowania niniejszego tematu do specjalistycznych potrzeb pracowników Działu HR, których temat zatrzymywania pracowników może w szczególności dotyczyć. 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej nt. tej usługi napisz do nas korzystając z formularza kontaktowego bądź skontaktuj się z jednym z naszych konsultantów.

Formularz kontaktowy

Konsultanci odpowiedzialni za realizację tej usługi:

  • Katarzyna Brachowska – Przeniosło
  • Magdalena Trzepiota