Zarządzanie programami rozwojowymi w organizacji

Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, null given in /usr/home/Navigo2024grupa/domains/navigogrupa.com/public_html/wp-content/plugins/fusion-core/shortcodes/class-button.php on line 52

ZARZĄDZANIE PROGRAMAMI ROZWOJOWYMI W ORGANIZACJI

Szkolenia specjalistyczne dla HR

 

Zajęcia w praktyczny sposób

przygotowują pracowników HR do samodzielnego wdrażania w swojej organizacji programów rozwojowych skierowanych do grupy Talentów, Sukcesorów i menedżerów.

W trakcie szkolenia może również zostać opracowany plan wprowadzenia do Firmy tego typu przedsięwzięcia. Podczas zajęć omawiane są zagadnienia dotyczące celów programów rozwojowych w organizacjach, roli HR oraz Kady zarządzającej w ich realizacji, indywidualnego podejścia do karier pracowników, roli oceny kompetencji w projekcie, szans i zagrożeń wynikających z tego typu oddziaływań, ich powiązania z innymi systemami HR (ocena kompetencji, oceny okresowe, planowanie szkoleń). Trenerzy omawiają również znaczenie działań komunikacyjnych w realizacji tego typów programów.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej nt. tej usługi napisz do nas korzystając z formularza kontaktowego bądź skontaktuj się z jednym z naszych konsultantów.

Formularz kontaktowy

Konsultanci odpowiedzialni za realizację tej usługi:

  • Magdalena Trzepiota
  • Katarzyna Brachowska – Przeniosło