Wdrożenie i wykorzystanie modeli kompetencyjnych

Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, null given in /usr/home/Navigo2024grupa/domains/navigogrupa.com/public_html/wp-content/plugins/fusion-core/shortcodes/class-button.php on line 52

WDROŻENIE I WYKORZYSTANIE MODELI KOMPETENCYJNYCH

Szkolenia specjalistyczne dla HR

 

Zajęcia z tego zakresu zazwyczaj rozpoczynają się od krótkiej prezentacji modeli i definicji kompetencji, a także sposobu ich wykorzystania w różnych procesach HR realizowanych w Organizacji ? rekrutacja i selekcja, ocena okresowa, planowanie rozwoju pracowników, opisy stanowisk pracy, plany następstw i awansów, audyt kompetencyjny.

Podczas szkolenia

jego uczestnicy dowiadują się, w jaki sposób opracować model kompetencyjny ?szyty na miarę?? adekwatny do strategii biznesowej Organizacji, jej misji, wizji, promowanych wartości, kultury organizacyjnej oraz kierunku budowy przewagi konkurencyjnej.

Trenerzy omawiają narzędzia, jakie mogą być opracowane w oparciu o stosowany w organizacji model kompetencji. W trakcie zajęć poruszony może być również temat adaptowania do specyfiki organizacji gotowego katalogu kompetencji bądź weryfikacji modelu już istniejącego.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej nt. tej usługi napisz do nas korzystając z formularza kontaktowego bądź skontaktuj się z jednym z naszych konsultantów.

Formularz kontaktowy

Konsultanci odpowiedzialni za realizację tej usługi:

  • Magdalena Trzepiota
  • Katarzyna Brachowska – Przeniosło