Rekrutacja i selekcja dla Kadry Menedżerskiej

Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, null given in /usr/home/Navigo2024grupa/domains/navigogrupa.com/public_html/wp-content/plugins/fusion-core/shortcodes/class-button.php on line 52

REKRUTACJA I SELEKCJA DLA KADRY MENEDŻERSKIEJ

Rozwój menedżera

 

 

Szkolenie prezentuje główne etapy rekrutacji i selekcji pracowników. Prezentowany jest również obszar odpowiedzialności menedżerów i pracowników działu HR za poszczególne działania podejmowane w tym procesie. Podczas zajęć mogą być również zbierane wszelkie sugestie dotyczące usprawnień procesu rekrutacji i selekcji. W zależności od ustaleń poczynionych przed szkoleniem trenerzy prezentują stosowane w organizacji lub na rynku narzędzia i metody.

Uczestnicy mogą również, podczas zajęć, ćwiczyć opracowywanie niektórych narzędzi rekrutacyjnych np.

  • scenariusze i zestawy pytań do wywiadu,
  • zadania rekrutacyjne.

W programie szkolenia często jest też zawarty temat wykorzystania obowiązującego w organizacji modelu kompetencji w procesie rekrutacji i selekcji oraz definiowania i opracowywania kryteriów rekrutacyjnych.

W trakcie zajęć prezentowane są obowiązujące w Organizacji standardy raportów rekrutacyjnych a także omawiane kwestie związane z prowadzoną przez Firmę polityką rekrutacyjną, stanowiącą wizytówkę firmy.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej nt. tej usługi napisz do nas korzystając z formularza kontaktowego bądź skontaktuj się z jednym z naszych konsultantów.

Formularz kontaktowy

Konsultanci odpowiedzialni za realizację tej usługi:

  • Magdalena Trzepiota
  • Katarzyna Brachowska – Przeniosło