Programy talent i high potential

Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, null given in /usr/home/Navigo2024grupa/domains/navigogrupa.com/public_html/wp-content/plugins/fusion-core/shortcodes/class-button.php on line 52

PROGRAMY TALENT I HIGH POTENTIAL

Programy rozwojowe

Programy rozwojowe mogą dotyczyć zarówno grupy Talentów jak i High Potencial. W ich ramach realizowane są działania doradcze, szkolenia, a także idnywidualna praca doradcza/coachingowa z pracownikami.

 W ramach programów skierowanych do w/w grup realizowane są m.in. następujące działania: określenie założeń programu, stworzenie założeń PR, opracowanie procesu i zasad typowania pracowników do udziału, przygotowanie menedżerów do wspierania swoich pracowników w rozwoju ich karier, pomoc w ?definiowaniu zawodowym? uczestników, ocena kompetencji uczestników projektu (np. poprzez DC), tworzenie i realizacja indywidualnych planów działań rozwojowych dla poszczególnych pracowników, wdrożenie coachingowego stylu zarządzania, zakończenie projektu.

Usługa rekomendowana w sytuacji:

  •  Potrzeby motywowania pracowników do rozwoju kompetencji istotnych z punktu widzenia organizacji
  •  Konieczności stwarzania adekwatnych do potrzeb, rozłożonych w czasie indywidualnych ofert rozwojowych
  •  Trudności w utrzymaniu cennych pracowników w Firmie
  •  Potrzeby kreowania nowatorskich rozwiązań podnoszących konkurencyjność firmy

 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej nt. tej usługi napisz do nas korzystając z formularza kontaktowego bądź skontaktuj się z jednym z naszych konsultantów.

Formularz kontaktowy

Konsultanci odpowiedzialni za realizację tej usługi:

  • Katarzyna Brachowska – Przeniosło
  • Magdalena Trzepiota