Jak skutecznie przeprowadzać pracowników przez zmianę?

Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, null given in /usr/home/Navigo2024grupa/domains/navigogrupa.com/public_html/wp-content/plugins/fusion-core/shortcodes/class-button.php on line 52

JAK SKUTECZNIE PRZEPROWADZIĆ PRACOWNIKÓW PRZEZ ZMIANĘ?

Rozwój menedżera

 

Podczas zajęć uczestnicy mogą dowiedzieć się, jakie mechanizmy towarzyszą przeprowadzaniu zmian na poziomie jednostki, grupy oraz całej Organizacji. Menedżerowie uzyskują informacje, w jaki sposób mogą sterować tymi mechanizmami, aby minimalizować negatywne skutki zmian. W trakcie zajęć omówiony jest model zachowań i postaw menedżerskich, niezbędnych dla skutecznego zarządzania zmianą w zespole. Trenerzy wraz z uczestnikami wypracowują również dostosowane do potrzeb konkretnej sytuacji sposoby budowania i motywowania zespołów w procesie zmian organizacyjnych.

Szkolenie ma na celu

uświadomienie menedżerom potrzeb i trudności, jakich doświadczają podlegli pracownicy przechodzący przez zmianę. Ćwiczone są umiejętności konstruktywnego reagowania na prezentowane w zespole postawy czy pojawiające się konflikty.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej nt. tej usługi napisz do nas korzystając z formularza kontaktowego bądź skontaktuj się z jednym z naszych konsultantów.

Formularz kontaktowy

Konsultanci odpowiedzialni za realizację tej usługi:

  • Katarzyna Brachowska – Przeniosło
  • Magdalena Trzepiota