Innowacyjny pracownik Urzędu Pracy

Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, null given in /usr/home/Navigo2024grupa/domains/navigogrupa.com/public_html/wp-content/plugins/fusion-core/shortcodes/class-button.php on line 52

INNOWACYJNY PRACOWNIK URZĘDU PRACY

Wsparcie Urzędów Pracy

 

Celem proponowanego szkolenia jest kształtowanie proinnowacyjnej postawy uczestników oraz pokazanie w jaki sposób rozwijać tego typu postaw w podległym zespole. Ponadto zajęcia rozwijają kreatywność osobistą uczestników szkolenia i dostarczają uczestnikom użytecznych narzędzi służących kreowaniu nowatorskich rozwiązań (indywidualnie i zespołowo) zwiększających efektywność Instytucji. Dlatego też dzięki tym zajęciom uczestnicy nauczą się efektywnego korzystania z potencjału własnego, współpracowników i podległych osób i rozwiną umiejętność elastycznego dopasowania się/radzenia sobie w sytuacjach zmiany,  sytuacjach problemowych czy w sytuacjach o dużym stopniu niejednoznaczności.

Szkolenie to dedykowane jest przede wszystkim przedstawicielom kadry menedżerskiej, ale mogą w nim również uczestniczyć wybrani pracownicy instytucji rynku pracy.

Główne punkty programu:

  • Wykorzystanie kreatywności w rozwoju organizacji, zespołu i osobistym
  • Przegląd praktyk zwiększających kreatywność w instytucji ? w tym rozwiązania systemowe w instytucjach, zespołowych oraz związane ze zmianą osobistego stylu funkcjonowania
  • Pokonywanie barier ograniczających kreatywność (osobistych, zespołowych oraz instytucjonalnych)
  • Trening zdolności poznawczych (m.in. kojarzenie abstrahowanie, myślenie dedukcyjne i indukcyjne)
  • Jak zwiększać indywidualną płynność, giętkość i oryginalność myślenia
  • Praktyczne zastosowanie technik twórczego myślenia
  • Moderowanie sesji kreatywnej w zespole. Blok ten służy przygotowaniu uczestników pozyskiwania innowacyjnych pomysłów od swoich pracowników i współpracowników. Uczestnicy przygotowują i prowadzą samodzielnie fragmenty moderacji pracy grupy, skoncentrowane na konkretnych realnych problemach.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej nt. tej usługi napisz do nas korzystając z formularza kontaktowego bądź skontaktuj się z jednym z naszych konsultantów.

Formularz kontaktowy

Konsultanci odpowiedzialni za realizację tej usługi:

  • Katarzyna Brachowska – Przeniosło