Doradztwo kariery w organizacji ? jak w zarządzaniu karierą i rozwoju osobistym wspierać pracowników w organizacji

Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, null given in /usr/home/Navigo2024grupa/domains/navigogrupa.com/public_html/wp-content/plugins/fusion-core/shortcodes/class-button.php on line 52

DORADZTWO KARIERY W ORGANIZACJI – JAK W ZARZĄDZANIU KARIERĄ I ROZWOJU OSOBISTYM WSPIERAĆ PRACOWNIKÓW W ORGANIZACJI

Szkolenia specjalistyczne dla HR

 

 

Szkolenie skierowane jest do

  • pracowników działu HR,
  • osób, które w organizacji pełnią rolę coacha, czy mentora wewnętrznego,
  • organizacyjnych doradców kariery,
  • w szczególnych sytuacjach również do menedżerów.

Celem zajęć jest

pokazanie efektywnych sposobów wspierania pracowników w rozwoju ich karier, przy uwzględnieniu wymagań organizacyjnych i preferencji osobistych osób.

Zajęcia poruszają tematykę odpowiedzialności za rozwój karier pracowników, procesu i zasad doradztwa karier w organizacji, roli kompetencji w zarządzaniu karierą pracowników, pozakompetencyjnych czynników determinujących karierę zawodową (wartości zawodowe, umiejętność definiowania celów, motywacja w dążeniu do rezultatów itp.). Podczas szkolenia prezentowany jest profil kompetencyjny doradcy kariery w organizacji. Uczestnicy kształcą także umiejętność prowadzenia rozmowy rozwojowo ? doradczej. Elementem zajęć jest autodiagnoza uczestników. Taka forma pracy pozwala im dokładniej poznać omawiane zagadnienia. Jest także okazją do refleksji nad swoją karierą.

Ostatnia część programu to indywidualne sesje pracy z doradcą kariery.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej nt. tej usługi napisz do nas korzystając z formularza kontaktowego bądź skontaktuj się z jednym z naszych konsultantów.

Formularz kontaktowy

Konsultanci odpowiedzialni za realizację tej usługi:

  • Katarzyna Brachowska – Przeniosło