Budowanie indywidualnych ścieżek rozwoju

Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, null given in /usr/home/Navigo2024grupa/domains/navigogrupa.com/public_html/wp-content/plugins/fusion-core/shortcodes/class-button.php on line 52

BUDOWANIE INDYWIDUALNYCH ŚCIEŻEK ROZWOJU

Programy rozwojowe

Głównym celem działań w tym obszarze jest wsparcie organizacji w długofalowym zarządzaniu rozwojem pracowników. Konsultanci po zapoznaniu się z wykorzystywanymi w firmie  praktykami pomogą stworzyć systemowe rozwiązania. Dają one możliwość utrzymania i rozwoju potencjału kompetencyjnego w organizacji, uwzględniając przy tym zarówno cele Firmy jak i cele zawodowe pracowników.

Zakres proponowanych działań obejmuje między innymi: analizę celów firmy pod kątem rozwoju kluczowych/strategicznych kompetencji w organizacji, mapowanie potencjału kompetencyjnego, zbudowanie niezbędnych procedur i narzędzi do tworzenia indywidualnych ścieżek rozwoju (formularze, katalogi celów i profili kompetencyjnych, katalogi działań rozwojowych), a także przygotowanie pracowników działu HR / menedżerów do prowadzenia rozmów dot. planowania kariery.

Usługa rekomendowana w sytuacji:

  •  Gdy istnieją lub są wdrażane systemy oceny kompetencji zawodowych, jednocześnie w Organizacji brak jest systemowych rozwiązań dot. planowania rozwoju pracowników
  •  Gdy istnieje konieczność przygotowania kadry rezerwowej
  •  Gdy szanse na awans pionowy są ograniczone, a potrzeby rozwojowe pracowników są silnie artykułowane
  •  Gdy pojawiają się sygnały świadczące o niezadowoleniu pracowników z oferty rozwojowej firmy
  •  Kiedy istnieje realne zagrożenie odpływu kompetentnych pracowników
  •  Kiedy Organizacja chce być postrzegana na rynku jako atrakcyjny pracodawca.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej nt. tej usługi napisz do nas korzystając z formularza kontaktowego bądź skontaktuj się z jednym z naszych konsultantów.

Formularz kontaktowy

Konsultanci odpowiedzialni za realizację tej usługi:

  • Katarzyna Brachowska – Przeniosło
  • Magdalena Trzepiota